Apartamenty w samym sercu Krakowa.

O inwestycji

Na Starym Mieście, w samym centrum Krakowa powstaje właśnie Kamienica Nowy Świat. To wyjątkowa inwestycja, którą łączy ze sobą tradycję i klimat dawnej stolicy Polski z nowoczesnymi rozwiązaniami i eleganckim wykończeniem. Od najpiękniejszych miejsc królewskiego miasta dzieli nas tylko chwila.

Zamek na Wawelu, dawną siedzibę polskich władców możemy podziwiać z tarasów naszej kamienicy. Pod nim rozciągają się Bulwary Wiślane, wspaniałe miejsce na spacer lub przejażdżkę rowerem. Jeżeli chcemy odwiedzić Rynek Główny, jeden z największych i najpiękniejszych placów w Europie wystarczy, że przejdziemy kawałek ulicą Zwierzyniecką, mijając po drodze Filharmonię i Planty. Niewiele dalej znajduje się Kazimierz, dawna żydowska dzielnica, a dzisiaj centrum życia towarzyskiego i kulturalnego.

Atrakcyjna lokalizacja to jednak nie wszystko. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza inwestycja wyróżniała się elegancją i wysokim standardem wykończenia. Dobór najwyższej jakości materiałów, podziemny parking ze stanowiskami postojowymi dla mieszkańców czy cichobieżna winda – to tylko niektóre z wielu zalet Kamienicy Nowy Świat.

W naszej ofercie znajdą Państwo 15 mieszkań, których powierzchnia waha się od 45 do 270 m². Do każdego z nich przynależy miejsce postojowe w garażu, a apartamentom o większym metrażu dedykowana jest również komórka lokatorska. Projektując lokale mieszkalne zdecydowaliśmy się zastosować metodę „otwartej przestrzeni” (brak z góry narzuconych ścian wewnętrznych). Pozwoli to Państwu na zaaranżowanie mieszkania we własnym, unikalnym stylu, dostosowanym do Waszych potrzeb.

Mamy nadzieję, że Kamienica Nowy Świat spełni najwyższe wymagania i będzie dla Państwa nie tylko mieszkaniem, ale też miejscem ciepła, spokoju i wygody.